Новинка

Жіноча шовкова піжама з шортами.Комплект для сну.Піжама шорти+майка.Домашній шовковий костюм 2-ка Чорний, 44/46
595 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 307*844
+380 (97) 628-43-88
Менеджер магазину- +380 (99) 303-42-01Менеджер магазину
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шовковий комплект для дому майка + шорти 😍
Шортики на резинці, вільного крою, бретельки регулюються ;
Дуже легка, м‘яка, якісна тканина
Шортики на резинці, вільного крою, бретельки регулюються ;
Дуже легка, м‘яка, якісна тканина
Розміри SM | ML
Груди : 82-88см | 88 – 94 см
Талія: 60-67 см | 67 - 74 см
Бедра : 88-93 см | 94 -99 см
Груди : 82-88см | 88 – 94 см
Талія: 60-67 см | 67 - 74 см
Бедра : 88-93 см | 94 -99 см
піжама
▪️домашній комплект
▪️мод 307
▪️тканина : шовк Армані
▪️колір: чорний
▪️розмір : SM , ML

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Обхват грудей | 82 см |
| Обхват талії | 60 см |
| Обхват стегон | 88 см |
| В комплект входить | Майка, Шорти |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Шовк Армані |
| Застібка | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Наявність кишень | Ні |
| Наявність капюшона | Ні |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴





