Новинка

Жіноча красива,базова молочна шовкова піжама на зав'язках.Комплект для сну.Домашній костюм 2-ка(шорти+топ) M/L, 44/46, Спеціальний
600 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9963/215
+380 (97) 628-43-88
Менеджер магазину- +380 (99) 303-42-01Менеджер магазину
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піжама
▪️Модель : 9963/215
▪️Тканина: шелк Армані
▪️Кольори: молочний, чорний, блакитний, червоний, бутилка
▪️Розмір: 42-46


9963/215/014
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват талії | 72 см |
| Обхват стегон | 95 см |
| В комплект входить | Шорти, Топ |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Колір | Блакитний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Шовк Армані |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Наявність кишень | Ні |
| Наявність капюшона | Ні |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Міжнародний розмір | S/L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴




