Новинка

Жіночий теплий спортивний оверсайз костюм 2-ка (худі+джоггери). Костюм осінній/зимовий на флісі Чорний, 44/46
830 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 214-1495
+380 (97) 628-43-88
Менеджер магазину- +380 (99) 303-42-01Менеджер магазину
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Найкраще рішення на зиму/осінь🔥 два кольори які не можно порівнювати. Ідеальний графіт та яскравий червоний, посадка оверсайз та дуже тепла та приємна до тіла тканина
Спортивний костюм 🔥
Арт.214
Тканина: тринитка на флісі
Розмір: 42-44, 44-46
Колір: чорний

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 100 см |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват талії | 60 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Худі |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Спортивний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Трехнитка на флісі |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Фасон рукава | Довгий |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Пам'ять |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Штаны, Худи |
| Міжнародний розмір | S-M |
Інформація для замовлення
- Ціна: 830 ₴



