Новинка

Жіноча новорічна піжама для сну з принтом. Домашній костюм 3-ка ( кофта, штани, шорти )
1 100 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 7481465
+380 (97) 628-43-88
Менеджер магазину- +380 (99) 303-42-01Менеджер магазину
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Новинка в наявності
Піжама 3-ка ( кофта, штани, шорти )
мод.748
тканина : софт
розміри: 42-44, 46-48
кольори: шоколад, синій, рожевий, світло фіолетовий





Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Обхват грудей | 104 см |
| Обхват талії | 66 см |
| Обхват стегон | 102 см |
| В комплект входить | Шорти, Штани, Кофта |
| Довжина рукава | Довгий |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Колір | Синій |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Софт |
| Застібка | Без застібки |
| Візерунки і принти | Новорічні |
| Наявність кишень | Ні |
| Наявність капюшона | Ні |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴










