Новинка

Спортивний костюм жіночий двонитка, худі на блискавці, з капюшоном. розмір 42-44, 46-48, 50-52 S/M, 42/44, хакі
792 ₴
- Готово до відправки
- Код: 151-1436
+380 (97) 628-43-88
Менеджер магазину- +380 (99) 303-42-01Менеджер магазину
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
💥 Ідеальна знахідка , знову в наявності 💥
‼️ В наявності в ДУЖЕ великій кількості ‼️
Костюм : кофта + джоггери
▪️Модель 151
▫️Тканина: якісна дорога двохнитка , Туреччина ❣️
▪️Колір : беж, хакі, рожевий, блакитний , сірий меланж , чорний
▫️Розмір : 42/44 46/48 50/52
🌿 Костюм який поєдную стиль та комфорт: висока посадка, вільний крой, сучасний дизайн.
Костюм який буде актуальним не один сезон 🌿
довжина
Худі 58 см
Джоггери 99 см









Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 108 см |
| Обхват грудей | 110 см |
| Обхват талії | 64 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Худі |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Колір | Хакі |
| Стиль | Спортивний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Двонитка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Довжина рукава вироба | 74 см |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Штаны, кофта |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підлога | Жіночий |
| Капюшон | Вшитий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Міжнародний розмір | S/M |
Інформація для замовлення
- Ціна: 792 ₴


