Новинка

Спортивний костюм зі вставками з клітинки. Жіночий костюм теплий, яркий Розміри: 50,52,54,56
950 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3050873
+380 (97) 628-43-88
Менеджер магазину- +380 (99) 303-42-01Менеджер магазину
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Спортивний костюм зі вставками з клітинки
Модель: #3050
Тканина: тринитка на флісі та турецький кашемір
Розміри: 50,52,54,56
Виміри:
✔️Розмір 50
Кофта: ОГ 126 см, довжина по спинці-75 см, довжина рукава 75 см
Штани:Об 120 см,довжина від пояса 100 см
✔️Розмір 52
Кофта: ОГ 130 см, довжина по спинці-75 см, довжина рукава 75 см
Штани:Об 124 см,довжина від пояса 100 см
✔️Розмір 54
Кофта: ОГ 134 см, довжина по спинці-75 см, довжина рукава 75 см
Штани:Об 128 см,довжина від пояса 100 см
✔️Розмір 56
Кофта: ОГ 140 см, довжина по спинці-75 см, довжина рукава 75 см
Штани:Об 132 см,довжина від пояса 100 см



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 120 см |
| Обхват грудей | 126 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Худі |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Колір | Блакитний |
| Стиль | Спортивний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Трехнитка на флісі |
| Склад | тринитка на флісі та турецький кашемір |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Довжина рукава вироба | 75 см |
| Фасон рукава | Довгий |
| Оздоблення та прикраси | Вставки |
| Застібка | Шнурівка |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Штаны, Худи |
| Міжнародний розмір | 2XL |
| Тип застежки | Шнурки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴





