Новинка

Спортивний костюм зі вставками з клітинки. Жіночий костюм теплий, яркий Розміри: 50,52,54,56 3XL, 52, Оливка
1 080 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3065873
+380 (97) 628-43-88
Менеджер магазину- +380 (99) 303-42-01Менеджер магазину
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Спортивний костюм зі вставками з клітинки та на змійці
Дуже комфортний ✅
Модель: #3065
Тканина: тринитка на флісі та турецький кашемір
Розміри: 50,52,54,56
Виміри:
✔️Розмір 50
Кофта: ОГ 112 см, довжина по спинці-75 см, довжина рукава 75 см
Штани:Об 112 см,довжина від пояса 100 см
✔️Розмір 52
Кофта: ОГ 120 см, довжина по спинці-75 см, довжина рукава 75 см
Штани:Об 114 см,довжина від пояса 100 см
✔️Розмір 54
Кофта: ОГ 128 см, довжина по спинці-75 см, довжина рукава 75 см
Штани:Об 118 см,довжина від пояса 100 см
✔️Розмір 56
Кофта: ОГ 136 см, довжина по спинці-75 см, довжина рукава 75 см
Штани:Об 122 см,довжина від пояса 100 см



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 112 см |
| Обхват грудей | 112 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Худі |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Стиль | Спортивний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Трехнитка на флісі |
| Склад | тринитка на флісі та турецький кашемір |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Довжина рукава вироба | 75 см |
| Фасон рукава | Довгий |
| Оздоблення та прикраси | Вставки |
| Застібка | Блискавка |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Штаны, Худи |
| Міжнародний розмір | 3XL |
| Тип застежки | Блискавка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Оливка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴





