Новинка

Жіночий спортивний костюм. Стильний прогулянковий костюм на блискавці, з написом. Розмір: 50,52,54,56 2XL, 50, Бежевий
1 100 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3075873
+380 (97) 628-43-88
Менеджер магазину- +380 (99) 303-42-01Менеджер магазину
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Спортивний костюм зі вставками на змійці
Модель: #3075
Тканина: тринитка на флісі
Розміри: 50,52,54,56
Виміри:
✔️Розмір 50
Кофта: ОГ 120 см, довжина по спинці-75 см, довжина рукава 73 см
Штани:Об 114 см,довжина від пояса 100 см
✔️Розмір 52
Кофта: ОГ 126 см, довжина по спинці-75 см, довжина рукава 73 см
Штани:Об 118 см,довжина від пояса 100 см
✔️Розмір 54
Кофта: ОГ 132 см, довжина по спинці-75 см, довжина рукава 73 см
Штани:Об 122 см,довжина від пояса 100 см
✔️Розмір 56
Кофта: ОГ 138 см, довжина по спинці-75 см, довжина рукава 73 см
Штани:Об 126 см,довжина від пояса 100 см



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 114 см |
| Обхват грудей | 120 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Худі |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Колір | Бежевий |
| Стиль | Спортивний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Трехнитка на флісі |
| Візерунки і принти | Написи |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Довжина рукава вироба | 73 см |
| Фасон рукава | Довгий |
| Застібка | Блискавка |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Штаны, Худи |
| Міжнародний розмір | 2XL |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підлога | Жіночий |
| Капюшон | Вшитий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴






