
Жіноча чорно-біла трикотажна піжама , з шортами. Комплект для сну. Домашній костюм 2-ка (шорти + топ-майка), 42-48 L/XL, 46/48,
520 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 0525036
- +380 (99) 303-42-01Менеджер магазину
😍Додаємо 2 нових кольори😍
Чорний та білий🖤🤍
🆕Новинка 🆕
Піжамка з сердечками ♥️
Мод 052
🔹Розмір 42-44, 46-48
🔹Колір: білий з червоними сердечками, білий з чорними сердечками, рожевий, чорний
🔹 Тканина: рубчик
Ніжна піжама для солодких снів!
🌸 Стиль та комфорт в одному комплекті!
Ця чарівна піжамка – ідеальний вибір для тих, хто цінує затишок і красу. М’яка, приємна до тіла тканина забезпечить комфортний сон, а милий дизайн з сердечками додасть настрою.
З середи в наявності ✅
Заміри 42-44
ОГ- 75 см
ОТ -64 см
ОС- 90-94 см
Довжина топа 39 см
Довжина штанів 29 см
Заміри 46-48
ОГ- 79 см
ОТ - 66 см
ОС- 94-98 см
Довжина топа 40см
Довжина штанів 30см
Тканина тягнеться




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Обхват грудей | 75 см |
| Обхват талії | 64 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| В комплект входить | Шорти, Топ |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46/48 |
| Колір | Білий |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Рубчик |
| Склад | Трикотажний мустанг |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Застібка | Без застібки |
| Візерунки і принти | Сердечка |
| Оздоблення та прикраси | Банти з тканини |
| Наявність кишень | Ні |
| Наявність капюшона | Ні |
| Міжнародний розмір | L/XL |
| Стан | Новий |
- Ціна: 520 ₴






