Новинка

Жіноча велюрова однотонна піжама з бантиком, на гумці. Комлпект для сну. Домашній костюм(шорти+топ-футболка) 2XL/3XL, 50/52,
650 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4041344
+380 (97) 628-43-88
Менеджер магазину- +380 (99) 303-42-01Менеджер магазину
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В саме серце кожної дівчини 🖤
🖤Костюм /піжамка🖤
Футболка+шорти
🖤мод 404
🖤Тканина велюр спорт Туреччина
🖤Розміри 42/44 46/48 50-52
🖤Кольори чорний бордо шоколад та пудра
Якість люкс 🖤
Фото реал💣
Велюрова піжама/костюм - надзвичайно комфортна і приємна на дотик. Вам точно сподобається ця тканина, яка стане улюбленою, завдяки своєї ніжністі і м'якісті🖤




Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Обхват грудей | 92 см |
| Обхват талії | 62 см |
| Обхват стегон | 86 см |
| В комплект входить | Шорти, Футболка |
| Довжина рукава | Короткий |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Велюр |
| Застібка | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Наявність кишень | Так |
| Наявність капюшона | Ні |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Міжнародний розмір | 2XL/3XL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴



