Новинка

Жіночий в'язаний укорочений,повсякденний оверсайз светр.Кофта базова,тепла,в забарвленнях,розмір 42-46
735 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 175-1544
+380 (97) 628-43-88
Менеджер магазину- +380 (99) 303-42-01Менеджер магазину
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Вишуканий жіночий укорочений светр
Модель: 175
Розмір: 42-46
Тканина: вʼязка
Колір: графіт, мокко, білий

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Обхват грудей | 110 см |
| Вид виробу | Светр |
| Колір | Білий |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | В'язання |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон вирізу горловини | U-подібний |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 53 см |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 735 ₴


