Новинка

Жіночий теплий, весняний, базовий, повсякденний гольф в рубчик. Однотонна чорна, молочна, кофта під горло. Лонгслів Молоко, 42/44, S/M
489 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1520
+380 (97) 628-43-88
Менеджер магазину- +380 (99) 303-42-01Менеджер магазину
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний лонгслів під горло зі змійкою на грудях та пальчиком
Модель:1520
Розміри:42-44,46-48
Тканина: турецький рубчик
Кольори: чорний, білий
Заміри:
💛Обхват грудей
42-44р-78см, 46-48р-86см
💛Обхват талії
42-44р-62см 46-48р-72см
💛Довжина
42-44р-51см 46-48р-52см
💛Рукав
42-44р-67см 46-48р-69см


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Обхват грудей | 78 см |
| Обхват талії | 62 см |
| Вид виробу | Гольф |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | Рубчик |
| Склад | 52%; поліестер 44% віскоза 4% спандекс |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон вирізу горловини | Під горло |
| Тип коміра | Стійка |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Блискавка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 51 см |
| Довжина рукава вироба | 67 см |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Молоко |
Інформація для замовлення
- Ціна: 489 ₴



