Новинка

Жіночий весняний, базовий, повсякденний гольф в рубчик. Однотонна тепла кофта під горло. Лонг жіночий, розмір 42-46 Меланж
529 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1597
+380 (97) 628-43-88
Менеджер магазину- +380 (99) 303-42-01Менеджер магазину
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ПАРАМЕТРИ (добре тягнеться):
ОГ 88-95 см
Довжина 50 см
ОГ 88-95 см
Довжина 50 см
🔸Лонгслів
▪️Модель: 1597
▪️Тканина: рубчик гумка (Туреччина)
▪️Розмір: 42-46 (one size)
▪️Колір : чорний, шоколад, бежевий
Супер якість за низькою ціною🔥
💬Базовий лонгслів з трикотажного рубчика🔝
На рукавчиках вирізи для пальчиків🔥 Якісна щільна тканина.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Обхват грудей | 95 см |
| Обхват талії | 70 см |
| Вид виробу | Гольф |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | Рубчик |
| Склад | 52%; поліестер 44% віскоза 4% спандекс |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон вирізу горловини | U-подібний |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 50 см |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Шоколад |
Інформація для замовлення
- Ціна: 529 ₴





