Новинка

Жіночий подовжений, базовий, повсякденний, осінній оверсайз кардиган.Тепла, м'яка махрова кофта, розмір 42-48
750 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 0420-848
+380 (97) 628-43-88
Менеджер магазину- +380 (99) 303-42-01Менеджер магазину
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
■ Кардиган
■ Модель : 0420
■ Тканина : двустороння мпхра
■ Розміри: 42-48 one size
кольори: чорний та мокко.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/48 |
| Обхват грудей | 125 см |
| Обхват стегон | 122 см |
| Вид виробу | Кардиган |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | двустороння мохра |
| Фасон вирізу горловини | U-подібний |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 127 см |
| Довжина рукава вироба | 76 см |
| Кількість кишень | 0 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | Oversize S-XL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴




