Новинка

Жіночий однотонний, базовий, повсякденний,обтягуючий лонгслів.Тепла кофта з віскози, з розрізом для пальчиків Мокко, 42/44
489 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1485
+380 (97) 628-43-88
Менеджер магазину- +380 (99) 303-42-01Менеджер магазину
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Базовий обтягуючий лонгслів з натуральної, м’якої тканини💭
Необхідна база твого гардеробу🍂
На рукавчиках вирізи для пальчикі
Необхідна база твого гардеробу🍂
На рукавчиках вирізи для пальчикі
🔸Лонгслів «база»
▪️Модель: 1485
▪️Тканина: натуральна віскоза (Туреччина)
▪️Розмір: 42-44 та 46-48
▪️Колір : шоколад, чорний, мокко, графіт, білий
ПАРАМЕТРИ (добре тягнеться):
42-44 / 46-48
ОГ 85-91 см / 93-99 см
ОТ 62-68 см / 68-76 см
Довжина 48 см / 50 см
42-44 / 46-48
ОГ 85-91 см / 93-99 см
ОТ 62-68 см / 68-76 см
Довжина 48 см / 50 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Обхват грудей | 85 см |
| Обхват талії | 62 см |
| Вид виробу | Водолазка |
| Колір | Мокко |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | Віскоза |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон вирізу горловини | U-подібний |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 48 см |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S/M |
Інформація для замовлення
- Ціна: 489 ₴


