Новинка

Жіночий однотонний, базовий, теплий повсякденний в'язаний турецький подовжений светр.Оверсайз кофта гольф Оливка, 42/44
750 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 222-1484
+380 (97) 628-43-88
Менеджер магазину- +380 (99) 303-42-01Менеджер магазину
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Светр
▪️Мод 222
▪️Тканина: Турецька в’язка
▪️Розміри: 42-44; 46-48
▪️Кольори: чорний, беж, олівка, кемел,


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Обхват грудей | 106 см |
| Вид виробу | Светр |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | В'язання |
| Склад | Турецька в’язка |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон вирізу горловини | Під горло |
| Тип коміра | Воротник гольф |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Кількість кишень | 0 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L/XL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Оливка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴


