Новинка

Жіноча тепла, зимова червоно-біла новорічна піжама для сну з принтом. Домашній костюм 2-ка з шортами та кофтою,42-46
750 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 211-1495
+380 (97) 628-43-88
Менеджер магазину- +380 (99) 303-42-01Менеджер магазину
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ну дуже мила та зручна піжама для новорічного часу ❤️🔥 можна носити як піжаму або як домашній костюмчик
Піжама 🔥
Арт.211
Тканина: щільний софт
Розмір: 42-44, універсальний
Колір: червоний, як на фото


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват талії | 62 см |
| Обхват стегон | 90 см |
| В комплект входить | Кофта, Шорти |
| Довжина рукава | Довгий |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Колір | Червоний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Софт |
| Застібка | Без застібки |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Наявність кишень | Ні |
| Наявність капюшона | Ні |
| Довжина крокового шва | 42 см |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴







