Новинка

Жіноча червона піжама з серцем, з софту + гумка для волосся. Домашній софтовий костюм двійка. Комплект для сну
750 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 196-1558
+380 (97) 628-43-88
Менеджер магазину- +380 (99) 303-42-01Менеджер магазину
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Піжамка 🤍
☑️Модель 196
☑️Тканина: софт
☑️Кольори : червоний у біле сердечко
☑️Розміри: 42-44; 46-48

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Обхват грудей | 82 см |
| Обхват талії | 64 см |
| Обхват стегон | 82 см |
| В комплект входить | Шорти, Топ |
| Довжина рукава | Короткий |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Колір | Червоний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Софт |
| Застібка | Без застібки |
| Візерунки і принти | Сердечка |
| Оздоблення та прикраси | Принт |
| Наявність кишень | Ні |
| Наявність капюшона | Ні |
| Довжина крокового шва | 37 см |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴



