Новинка

Жіночий базовий чорний лонгслів з трикотажного рубчика, з вирізом для пальчиків. Однотонна кофта, розмір 42-44,46-48
489 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4230
+380 (97) 628-43-88
Менеджер магазину- +380 (99) 303-42-01Менеджер магазину
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Базовий лонгслів з трикотажного рубчика🔝
На рукавчиках вирізи для пальчиків🔥 Якісна щільна тканина.
На рукавчиках вирізи для пальчиків🔥 Якісна щільна тканина.
Заміри
💛Обхват грудей
(42-44)-86см,(46-48)-96см
💛Обхват талії
(42-44)-76см,(46-48)-84см
💛Довжина
(42-44)-53см,(46-48)-56см
💛Рукав 65см
💛Обхват грудей
(42-44)-86см,(46-48)-96см
💛Обхват талії
(42-44)-76см,(46-48)-84см
💛Довжина
(42-44)-53см,(46-48)-56см
💛Рукав 65см
Стильний лонгслів з накатом.На рукавах є вирізи для пальців
Модель:4230
Розміри:42-44,46-48
Тканина: турецький рубчик дуже гарної якості
Кольори:білий,чорний


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Обхват грудей | 86 см |
| Обхват талії | 76 см |
| Вид виробу | Лонгслив |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | Рубчик |
| Склад | рубчик-гумка |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Написи |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 53 см |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S/M |
Інформація для замовлення
- Ціна: 489 ₴







