Новинка

Жіноча чорно-біла трикотажна піжама , з шортами. Комплект для сну. Домашній костюм 2-ка (шорти + топ-майка), 42-46
600 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 644-4939
+380 (97) 628-43-88
Менеджер магазину- +380 (99) 303-42-01Менеджер магазину
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніжна піжама
▫️Мод:644
▫️Розміри: 42-46
▫️Тканина: Трикотажний мустанг
👍Тканина чудово тягнеться
▫️Колір: чорний з білим









Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват талії | 78 см |
| Обхват стегон | 98 см |
| В комплект входить | Шорти, Топ |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Всесезонний |
| Склад | Трикотажний мустанг |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Застібка | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Банти з тканини |
| Наявність кишень | Ні |
| Наявність капюшона | Ні |
| Довжина крокового шва | 40 см |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴











