Новинка

Жіноча стильна піжама 2-ка.Комплект леопардовий для сну.Домашній костюм двійка.(штани+топ),в забарвленнях Леопардовий, 46/48
600 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 0144-1455
+380 (97) 628-43-88
Менеджер магазину- +380 (99) 303-42-01Менеджер магазину
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Піжама
Модель 0144
Тканина : трикотаж
Кольори лео
Розміри 42-44,46-48, 5



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| В комплект входить | Шорти, Топ |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46/48 |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Застібка | Без застібки |
| Візерунки і принти | Леопардовий принт |
| Наявність кишень | Ні |
| Наявність капюшона | Ні |
| Довжина крокового шва | 32 см |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Леопардовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴







