Новинка

Жіноча велюрова однотонна піжама,на гумці.Комлпект для сну.Домашній костюм(шорти-топ+футболка) Барби, 46/48
650 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 0149-1455
+380 (97) 628-43-88
Менеджер магазину- +380 (99) 303-42-01Менеджер магазину
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Модель 0149
Пижама ( костюм для дому )
Тканина : турецький велюр (без нашивки, однотон)
Розміри 42-44,46-48
Колір : Барбі, мʼята, блакитний, чорний

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| В комплект входить | Шорти, Футболка |
| Довжина рукава | Короткий |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46/48 |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Велюр |
| Застібка | Без застібки |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Оздоблення та прикраси | Машинна вишивка |
| Наявність кишень | Ні |
| Наявність капюшона | Ні |
| Довжина крокового шва | 32 см |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Барби |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴




