Новинка

Жіноча,стильна муслінова,біла піжама з принтом.Комплект для сну з ведмедиками.Піжама шорти+сорочка-топ
790 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 318-1513
+380 (97) 628-43-88
Менеджер магазину- +380 (99) 303-42-01Менеджер магазину
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Піжама в мілашному принті 🫶така легка та приємна на дотик , вдягнувши її , ти вже не захочеш знімати
Піжама
Мод: 318
Розмір: 42-44,46-48
Тканина: муслін принт
Кольори : молочний
Фото тканини з близу



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват талії | 64 см |
| В комплект входить | Шорти, Сорочка |
| Довжина рукава | Короткий |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Колір | Молочний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Мікровельвет |
| Склад | муслін принт |
| Застібка | Гудзики, Без застібки |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Оздоблення та прикраси | Принт |
| Наявність кишень | Так |
| Наявність капюшона | Ні |
| Довжина крокового шва | 38 см |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 790 ₴









