Новинка

Жіноча молочна піжама з рожевими квіточками та мереживом, в рубчик.Трикотажний комплект для сну. Піжама кофта-топ+шорти
775 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7040
+380 (97) 628-43-88
Менеджер магазину- +380 (99) 303-42-01Менеджер магазину
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Неймовірно ніжна та жіночна піжама, створена для затишних домашніх моментів. Укорочена кофтинка на ґудзиках із мереживною обробкою делікатно підкреслює фігуру, а високі шортики дарують комфорт і легкість у кожному русі.
🖇Мод: 1009
🧶Тканина: рубчик принт + мереживо
📐Розмір: 42-44 , 44-46
🎨Колір: молоко
S - ОГ 80/88 см; ОС 86/94 см
М - ОГ 88/96 см; ОС 94/102 см
L - ОГ 96/104 см; ОС 102/110 см



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват талії | 60 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| В комплект входить | Шорти, Кофта |
| Довжина рукава | Довгий |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Колір | Молочний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Рубчик |
| Склад | 93% поліестер, 7% еластан. Заміри та фото в живу в описі |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Застібка | Гудзики, Без застібки |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Мережива |
| Наявність кишень | Ні |
| Наявність капюшона | Ні |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 775 ₴





