Новинка

Костюм жіночий (Бомбер та лосини) чорного кольору з написом та принтом на спині. Розмір: 42-46; 48-52
999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 626
+380 (97) 628-43-88
Менеджер магазину- +380 (99) 303-42-01Менеджер магазину
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
❤️Костюм
(Бомбер та лосини)
Мод:626
Тканина: Якісна трехнитка на флісі та рубчик
Розмір: 42-46; 48-52
Кольори: чорний
✔️ Обробка рубчик (манжет, горловина, пояс)
✔️ Якісна фурнітура та накат





Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 95 см |
| Обхват грудей | 108 см |
| Обхват талії | 75 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Бомбер |
| Низ | Лосини |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Спортивний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Трехнитка на флісі |
| Склад | Якісна трехнитка на флісі та рубчик |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Фасон вирізу горловини | Комір-стійка |
| Тип коміра | Стійка |
| Довжина рукава вироба | 75 см |
| Фасон рукава | Довгий |
| Застібка | Кнопки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | кофта, Лосини |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴










