Новинка

Жіноча літня, трикотажна, двокольорова піжама в рубчик, з сердечками. Комплект для сну. Піжама шорти та топ, 42-46 Рожевий
500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 052
+380 (97) 628-43-88
Менеджер магазину- +380 (99) 303-42-01Менеджер магазину
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніжна піжама
▫️Мод:650
▫️Розміри: 42-46
▫️Тканина: Трикотажний мустанг принт
👍Тканина чудово тягнеться
▫️Колір: білий, чорний
Заміри
Мод: 650
ПОГ-44 см
ПОТ-38 см
ПОБ-48 см
Довжина топа-30 см
Добжина шорт -36 см
Мод: 650
ПОГ-44 см
ПОТ-38 см
ПОБ-48 см
Довжина топа-30 см
Добжина шорт -36 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват талії | 76 см |
| Обхват стегон | 98 см |
| В комплект входить | Шорти, Топ |
| Довжина рукава | Короткий |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Рубчик |
| Застібка | Без застібки |
| Візерунки і принти | Сердечка |
| Наявність кишень | Ні |
| Наявність капюшона | Ні |
| Довжина крокового шва | 36 см |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴




