Новинка

Жіночий однотонний, базовий, повсякденний,обтягуючий лонгслів.Чорна кофта з віскози, з розрізом для пальчиків
489 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2332
+380 (97) 628-43-88
Менеджер магазину- +380 (99) 303-42-01Менеджер магазину
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Найкраща та завжди актуальна база:обтягуючий лонгслів с вирізами для пальчиків🔝
М‘яка дихаюча тканина, добре тягнеться.
М‘яка дихаюча тканина, добре тягнеться.
Лонгслів
модель 2332
тканина : натуральна віскоза (Туреччина)
колір: чорний
розмір: 42-46 (one size)
Параметри:
ОГ: 86-95 см
ОТ: 62-70 см
Довжина 50 см
ОГ: 86-95 см
ОТ: 62-70 см
Довжина 50 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Обхват грудей | 95 см |
| Обхват талії | 70 см |
| Вид виробу | Лонгслив |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | Віскоза |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон вирізу горловини | U-подібний |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 50 см |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Кількість кишень | 0 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 489 ₴





