Новинка

Жіноча тепла, плюшева,м'яка махрова піжама. Домашній стильний костюм тедді 2-ка (шорти + укорочене худі з вушками) 42-46
750 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 45141556
+380 (97) 628-43-88
Менеджер магазину- +380 (99) 303-42-01Менеджер магазину
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Неймовірно милі та затишні ❤️ Мʼякенькі піжами з вушками з яких не захочеться вилазити
🖤NEW🖤
Піжамка🫶
📌Модель: 4514
📐Розмір: 42-46
🎨Колір: молоко ,рожевий
🪡Тканина: двостороння махра

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Обхват грудей | 92 см |
| Обхват талії | 65 см |
| Обхват стегон | 95 см |
| В комплект входить | Кофта, Шорти |
| Довжина рукава | Довгий |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Колір | Молочний |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Тип тканини | Махра |
| Склад | двохстороння махра |
| Застібка | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Наявність кишень | Ні |
| Наявність капюшона | Так |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴




