Новинка

Жіноча тепла, молочна піжама. Домашній костюм 2-ка (шорти +укорочене худі - топ )
680 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2491495
+380 (97) 628-43-88
Менеджер магазину- +380 (99) 303-42-01Менеджер магазину
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Неймовірно милі та затишні ❤️ Мʼякенькі піжами з яких не захочеться вилазити
Пижама 🔥
Арт.249
Тканина: тонка махра
Розмір: 42-46
Колір: молоко
Твоя ідеальна піжама для холодних вечорів 🩷 дуже мʼяка та приємна тканина до тіла, стильни шортики та вільна кофта 🩷

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| В комплект входить | Кофта, Шорти |
| Довжина рукава | Довгий |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність кишень | Ні |
| Обхват стегон | 100 см |
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват талії | 75 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Склад | тонка махра |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Махра |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Комплект |
| Ширина вироби | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴









