
Жіночий спортивний костюм. Стильний прогулянковий однотоний костюм, з написом. Розмір: 50,52,54,56
1 100 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3010873
- +380 (99) 303-42-01Менеджер магазину

Спортивний костюм Актуально та зручно 💯
Модель: #3010
Тканина: тринитка на флісі
Розміри: 50,52,54,56
Виміри:
✔️Розмір 50
Кофта: ОГ 120 см, довжина по спинці-70 см,
довжина рукава від горловини – 75 см
Штани:ос 116 см , довжина від пояса 105 см
✔️Розмір 52
Кофта: ОГ 130 см, довжина по спинці-70 см,
довжина рукава від горловини – 75 см
Штани:О 120 см , довжина від пояса 105 см
✔️Розмір 54
Кофта: ОГ 136 см , довжина по спинці-70 см,
довжина рукава від горловини – 75 см
Штани:О 124 см , довжина від пояса 105 см
✔️Розмір 56
Кофта: ОГ 140 см, довжина по спинці-70 см,
довжина рукава від горловини – 75 см
Штани:О 128 см , довжина від пояса 105 см


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 116 см |
| Обхват грудей | 120 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Худі |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Спортивний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Трехнитка на флісі |
| Візерунки і принти | Написи |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Довжина рукава вироба | 75 см |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Штаны, Худи |
| Міжнародний розмір | 2XL |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підлога | Жіночий |
| Капюшон | Вшитий |
- Ціна: 1 100 ₴






