Новинка

Піжама жіноча майка + шорти з високою посадкою. Комплект для сну в рубчик, розміри 42-44, 46-48 46/48, L/XL, Червоний
620 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5584962
+380 (97) 628-43-88
Менеджер магазину- +380 (99) 303-42-01Менеджер магазину
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
🌟НОВИНКА🌟
Піжама
Модель: 558
Тканина: рубчик Туреччина
Розміри: 42/44 та 46/48
Кольори: рожевий, блакитний, чорний, червоний та шоколад
ФОТО та ВІДЕО РЕАЛ
Ця піжамка подарує безкінечний комфорт 🔝
Мереживо надає жіночності, тканина приємна до тіла ❤️










Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Обхват грудей | 92 см |
| Обхват талії | 60 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| В комплект входить | Шорти |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46/48 |
| Колір | Червоний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Рубчик |
| Склад | рубчик + мереживо |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Застібка | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Мережива |
| Міжнародний розмір | L/XL |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴







