Новинка

Жіноча літня, бавовняна, біла, рожева піжама ніжна, з візерунком. Комплект для сну. Піжама шорти та майка, 42-48 L/XL, 46/48,
680 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3591513
+380 (97) 628-43-88
Менеджер магазину- +380 (99) 303-42-01Менеджер магазину
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

🩷❤️🩷НОВИНКА 🩷❤️🩷
Неймовірно ніжна піжама з натуральної тканини, декорована бантиками . Це кохання з першого погляду 😘
Піжама
Мод: 359
Розмір: 42-44,46-48
Тканина: бавовна ажурна
Кольори : рожевий , молочний
Якість відмінна 🔥
Піжама, яка закохує в себе. Майка з лямками та шортиками по фігурці - ідеальний варіант для дому. Приємна тканина до тіла, гарна якість, добре тягнеться.








Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Обхват грудей | 82 см |
| Обхват талії | 66 см |
| Обхват стегон | 98 см |
| В комплект входить | Шорти, Топ |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46/48 |
| Колір | Рожевий |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Склад | бавовна ажурна |
| Застібка | Без застібки |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Наявність кишень | Ні |
| Наявність капюшона | Ні |
| Міжнародний розмір | L/XL |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴





