Новинка

Жіноча тепла піжама в рубчик. Комплект для сну. Піжама шорти+футболка. Домашній однотонний костюм 2-ка S/M, 42/44, єлектрик
570 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 01991346
+380 (97) 628-43-88
Менеджер магазину- +380 (99) 303-42-01Менеджер магазину
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Костюмчик для дому с неймовірно гарної , легкої та приємної на дотик тканини . Він дуже гарно сідає по фігурі , та створює почуття легкості
Модель 0199
Піжама
Тканина :мустанг турецький
Кольори : єлектрик , чорний , олива , мокко , білий , меланж
Розміри :42-44,46-48







Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват талії | 64 см |
| Обхват стегон | 95 см |
| В комплект входить | Шорти, Топ |
| Довжина рукава | Короткий |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Поліестер |
| Склад | 5% спандекс,33% віскоза,62% поліестер |
| Застібка | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Наявність кишень | Ні |
| Наявність капюшона | Ні |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Єлектрик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴



