Новинка

Жіноча стильна піжама 2-ка. Комплект з лапками для сну. Домашній костюм двійка.(штани+топ),в кольорах S/M, 42/44, Рожевий
600 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 01441346
+380 (97) 628-43-88
Менеджер магазину- +380 (99) 303-42-01Менеджер магазину
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Піжама
Модель 0144
Тканина : трикотаж
Кольори сірий , білий, рожевий
Розміри 42-44,46-48,










Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| В комплект входить | Шорти, Топ |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Колір | Рожевий |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Застібка | Без застібки |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Наявність кишень | Ні |
| Наявність капюшона | Ні |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴




