Новинка

Піжама муслінова жіноча, біла з полуничками, квітками, 2-ка, шотри+топ. Розмір 42-46 універсальний
600 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 12081469
+380 (97) 628-43-88
Менеджер магазину- +380 (99) 303-42-01Менеджер магазину
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фото реал ‼️❤️
Вже в наявності 👌🏻
Піжама
▫️Мод 1208
▫️Тканина - натуральний муслін
▫️Розміри - 42-46 універсал
▫️Кольори - принт полуничка, принт квіти
🔝Коли хочеться бути красивою і вдома - обирайте нашу піжамку з натуральної тканини, дуже комфортна і приємна до тіла, шортики вільного крою і топ, в комплекті йде резинка для волосся 🫶🏻







Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| В комплект входить | Шорти, Топ |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Обхват стегон | 99 см |
| Обхват грудей | 97 см |
| Обхват талії | 72 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Сезон | Весна/Літо |
| Склад | натуральний муслін 100 % коттон |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Муслін |
| Візерунки і принти | Ягоди |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴








