Новинка

Жіноча піжама з нічним принтом. Домашній білий, чорний костюм 2-ка (шорти+халат).Комплект для сну. Повсякденний костюм Білий
990 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0774
+380 (97) 628-43-88
Менеджер магазину- +380 (99) 303-42-01Менеджер магазину
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
BESTSELLER ❤️🔥❤️🔥
Комплект 2-ка
▫️Мод 0774
▫️Тканина - Софт принт
▫️Розміри - 42-46
▫️Кольори -Чорний та білий
Тепер один з наймагічніших і найчарівніших костюмів доступний у варіанті mini 💔
костюм Awakening також продовжує вбудовані смислові коди та запускає найкращий новий виток ймовірності✨


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Обхват грудей | 99 см |
| Обхват талії | 75 см |
| Обхват стегон | 108 см |
| В комплект входить | Шорти, Халат |
| Довжина рукава | Довгий |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Колір | Білий |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Софт |
| Склад | Софт принт |
| Застібка | Без застібки |
| Візерунки і принти | Зірки |
| Наявність кишень | Ні |
| Наявність капюшона | Ні |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴




