
Штани жіночі «Cultural Icon» на кнопках 50
1 190 ₴
- Готово до відправки
- Код: RM0193
+380 (97) 628-43-88
Менеджер магазину- +380 (99) 303-42-01Менеджер магазину
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
✅Штани «Cultural Icon»
✅Турецький трикотаж «Петля», якість компакт пенье
✅ S-М/L-XL
Колір: чорний
✅Турецький трикотаж «Петля», якість компакт пенье
✅ S-М/L-XL
Колір: чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Обхват стегон | 95 см |
| Обхват талії | 72 см |
| Фасон штанів | Брюки-палаццо |
| Колір | Чорний |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | Турецький трикотаж «Петля», якість компакт пенье |
| Стиль | Спортивний |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Ширина по лінії талії | 30 см |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S-M |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 190 ₴






