Топ

Жіноча футболка оверсайз
750 ₴
- Готово до відправки
- Код: Rm0196
+380 (97) 628-43-88
Менеджер магазину- +380 (99) 303-42-01Менеджер магазину
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночі футболки Чорний.
Оверсайз футболка з принтами
✅Кулір 210 плотність. Преміум якість.
✅Розміри: S-М / L-XL
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Обхват стегон | 100 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Колір | Чорний |
| Силует | Прямий |
| Тип тканини | Коттон |
| Склад | Кулір 210 плотність. Преміум якість |
| Фасон вирізу горловини | Під горло |
| Довжина рукава | До ліктя |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Стан | Новий |
| Щільність | 210 г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 48 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴







