Новинка

Жіночий спортивний костюм з двунитки на блискавці. Костюм весняний з штанами прямими. Худі з принтом прапора Чорний
1 178 ₴
- Готово до відправки
- Код: 273
+380 (97) 628-43-88
Менеджер магазину- +380 (99) 303-42-01Менеджер магазину
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обʼємний спортивний костюм оверсайз, з зіп-худі та штанами. Малюнки - це якісна накатка. Тканина приємна до тіла, легка по сезону. Манжети рукавів та низ худі з Рібани. Штани мають кишені та знизу йдуть на фіксаторах. Худі на змійці з капюшоном та карманом кенгуру.
Костюм
Код 273/1
Тканина: двухнитка люкс + рібана Туреччина + накатка
Кольори: сірий меланж, чорний
Розміри: 42-46 Універсал

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 110 см |
| Обхват грудей | 115 см |
| Обхват талії | 72 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Кофта |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | Oversize 42-48 |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Спортивний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Двонитка |
| Склад | двонитка, Фото в живу та заміри в описі |
| Візерунки і принти | Написи |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Довжина рукава вироба | 72 см |
| Фасон рукава | Довгий |
| Застібка | Блискавка |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Штани, кофта |
| Міжнародний розмір | Oversize |
| Тип застежки | Блискавка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 178 ₴




