Новинка

Жіночий спортивний костюм з двунитки на блискавці. Костюм 3-ка весняний з штанами прямими
1 099 ₴
- Готово до відправки
- Код: 259
+380 (97) 628-43-88
Менеджер магазину- +380 (99) 303-42-01Менеджер магазину
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спортивний прогулянковий костюм - трійка у стилі оверсайз, з вкороченої кофти, топу та обʼємними штанами. Приємна мʼяка тканина, не кошлатиться. Топ тягнеться та сідає по фігурі. Кофта та штани мають знизу фіксатори для зручності. Штани йдуть з резинкою, як на фото, та шнурками.
Костюм 3-ка
Код 259
Тканина: двухнитка люкс + мікродайвінг
Кольори: сірий меланж, графіт, рожевий, чорний, шоколад
Розміри: 42-46 Універсал





Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 104 см |
| Обхват грудей | 105 см |
| Обхват талії | 72 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Кофта |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Спортивний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Фліс |
| Склад | двухнитка люкс + мікродайвінг |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Довжина рукава вироба | 72 см |
| Фасон рукава | Довгий |
| Застібка | Блискавка |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Штани, кофта |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Тип застежки | Блискавка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴





