Відгуки про компанію Модно та Не Дорого
- Інна П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо вам велике 🌺
- Коментар продавця
- Света Р.
- Коментар продавця
Нам дуже приємно, що ви залишились задоволені покупкою в нашому магазині. Будемо раді бачити вас ще ❤️
- Коментар продавця
- Віка М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо вам велике 🌺
- Коментар продавця
- Катерина С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовляла прогулянковий костюм і маю сказати що він просто крутезний. Дякую продавцю за якісне та швидке обслуговування. Магазин однозначно рекомендую!
- Коментар продавця
Дякуємо вам велике!!!
- Коментар продавця
- Лиля С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо вам велике 🌺
- Коментар продавця
- Дарʼя С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо вам велике 🌺
- Коментар продавця
- Юлія К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо вам велике 🌺
- Коментар продавця
- Марина К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо вам велике 🌺
- Коментар продавця
- Прудник А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо вам велике 🌺
- Коментар продавця
- Марина Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовляла штани чорні із завищеною талією, потрібного розміру не було в наявності, але чекала всього пару днів, тому не велика проблема.Якістю була задоволена, тільки от написано що джинси, а насправді виявилося стрейчеві штани -брюки. Та це навіть плюс!Розмір 44-46, але трішки великоваті виявилися. Добре підкреслюють фігуру. В замовленні додатково оплатила пояс, але нажаль, за помилкою мені його не відправили. Швидко вирішили це питання і запропонували повернути гроші.
- Коментар продавця
Дякуємо вам велике 🌺 Пояс відправили, та вже вибачились за нашу помилку 😘
- Коментар продавця

