Відгуки про компанію Модно та Не Дорого
- Ирина Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
К сожалению товар не соответствует действительности. Померять на почте я не могла, естественно что возврат мне не светит. Выкинутые деньги
- Коментар продавця
Протягом 14 днів, є повернення!
- Коментар продавця
- Оксана К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
все сподобалось
- Коментар продавця
Дякуємо вам дуже за такий позитивний відгук, ми дуже задоволенні, що вам сподобалось!будемо вас чекати ще)))
- Коментар продавця
- Іванка Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дуже шкода, що ви недочекались замовлення, але зараз відправка в цьому магазині набагато швидше!
- Коментар продавця
- Марина Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо вам велике❤️
- Коментар продавця
- Лідія Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо вам велике❤️
- Коментар продавця
- Альона А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Швидко зв'язались
- Коментар продавця
Дякуємо вам велике❤️
- Коментар продавця
- Ольга Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо вам велике❤️
- Коментар продавця
- Світлана Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
якість куртки сподобалась,тканина дійсно хороша не салафанка😉😁 . є один момент що до надпису. погано тримався.як на швейній не дозаклеїли але під праскою все заклеїлось добре.
- Коментар продавця
Дякуємо вам дуже за такий позитивний відгук, ми дуже задоволенні, що вам сподобалось!будемо вас чекати ще)))
- Коментар продавця
- Анна Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Курточка прийшла! Дуже тепла,м’яка. Прийшла дуже швидко)
- Коментар продавця
Дякуємо вам велике❤️
- Коментар продавця
- Яна С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коробочка мені здалася маленькою, коли отримувала посилку, а коли відкрила була просто в шоці, це те, про що я мріяла, це те, що я хотіла собі, все в хорошій якості, в хорошому стані, Велике спасибі 😊💕
- Коментар продавця
Дякуємо вам дуже за такий позитивний відгук, ми дуже задоволенні, що вам сподобалось!будемо вас чекати ще)))
- Коментар продавця

