Відгуки про компанію Модно та Не Дорого
- Юлія Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо вам ❤️
Дуже раді, що забрали те, що очікували!)))
- Коментар продавця
- Ольга Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо)
- Коментар продавця
- Елена Ж.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо вам велике)))❤️
- Коментар продавця
- Дарина К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже приємний продавець, якісний товар !!!
Дякую 🥰❤️- Коментар продавця
Дякуємо і вам)))
- Коментар продавця
- Светлана К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую. Все 👍
- Коментар продавця
Дякуємо вам за такий чудовий відгук) Носіть із задоволенням!!! Та приходьте до нас ще
- Коментар продавця
- Ольга З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
дякую за гарний костюм, в житті ще кращий ніж на фото)) ціна і якість 💥💥💥
- Коментар продавця
Дякуємо вам)
- Коментар продавця
- Уляна З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Не серйозний продавець!Чекала 2 дні на відправлення товару,а мені скидують дані,що відправили комусь іншому!Не рекомендую!
- Коментар продавця
Дякую за відгук,
Вашу Посилку повернуто на склад, клієнт з тією ттн забрав свою посилку.
Переплутали ттн, буває)))
- Коментар продавця
- Евген К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук, Ваші відгуки дають нам змогу покращувати процес нашої роботи
- Коментар продавця
- Татьяна Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук, носіть із задоволенням)
- Коментар продавця
- Олеся Х.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Нажаль ще не приїхав мій костюм. Замовляла десь близько тижня тому. Але продавець ввічлива і приємна пані. Попередила, що буде йти довго. Чекаю з нетерпінням!
- Коментар продавця
Дякую, будемо чекати що б скоріш завезли тканину, та відшили в сірому кольорі
- Коментар продавця

